"Ahşap

Herhangi bir ahşap çiçeklik veya ahşap saksı grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede istenilen ahşap çiçeklik, ahşap saksı hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Ahşap

Ahşap saksılar çam ağacından olup ahşap saksı ve ya çiceklik yapılacak şekilde kesilerek ahşabımız emprenye olur. Emprenyeden sonra kurumaya bırakılır. Emprenye kurtlanmaya böceklenmeye ve yeşillenmeye karşı korur. Daha sonra çicekliğimiz toplanır. Yalıtım olarak içine membran kullanılır. Altından delik açılır böylelikle fazla su bu şekilde tahliye edilir ve toprağın ve çiçeğin çürümesi engellenir.

Çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Ortalama 7 ile 10 gün arasında tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.