"Ahşap

Herhangi bir ahşap kamelya ürün grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen ahşap kamelya hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Ahşap

Kamelya, günlük kullanımda veya özel günlerde (toplantı, yemek vb.) kullanılmak üzere tasarlanmış soğuk ve sıcak havalarda rahatlıkla kullanılabilir şekilde siz değeli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Ahşap kamelya ham maddesi kütükten olup, ahşap kamelyamızın ölçülerinde modeline uygun şekilde biçilir. Biçilen ağaçlarımız emprenye aşamasına girer. Vakumlu emprenyeden çıkan ahşabımız kurumaya bırakılır. Biz buna doğal kuruma deriz. Kuruyan emprenyeli ağaçlarımız kamelya yapım aşamasına girer. Kamelyamızın yapım aşamasında zemini su basmanlı şekilde müşterilerimizin istediği ölçüde beton zemini atılmış olur.

Daha sonra kamelyamızın yapım aşamasında, kamelyamızın iskeletini oluştururken direklerinin altına çarıkları bağlayarak iskeletini oluştururuz. Daha sonra ki aşamasında kamelyamızın istenilen modelde ve ölçülerde yapım aşamasına geçilir. Ahşap kamelyamızın üst çatı bölümünde de şıngıl ve kiremitle istenilen şekilde yapımızın ahşap bölümü bitmiş olur. Ahşap kamelyamızın içine oturak, masa ve ahşap çiçeklik gibi aksesuarlarla kamelyamız tamamlanmış olur. Böylece ahşap kamelyamızı siz müşterilerimizin beğenisine sunmuş oluruz.

Çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Ortalama 7 ile 10 gün arasında tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.