"Ahşap

Herhangi bir ahşap köpek kulübesi hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen proje hazırlanarak sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Ahşap

Ahşap köpek kulübesi ham maddesi çam ağacından olup köpek kulübesi yapılacak şekilde biçilip emprenye kazanlarında emprenye atılır. Köpek kulübesi için işlenecek ahşap belirli bir müddet sonra kazanlardan çıkartılır. Ahşabımız kurumaya bırakılır, kuruduktan sonra ahşabımız işleme haline gelir. Köpek kulübesini siz müşterilerimizin istediği ölçüde ve modelde beğeninize sunarız. Köpek kulübesi yapım aşamasında önce karkarası yapılır. Sonra köpek kulübesinin geçme lambrilerle duvarları örülür. Köpek kulübesi alt taban rabıta geçme lambrileriyle tamamlanır. Köpek kulübesinin çatısında altına OSB ya da rabıta lambrisiyle döşenir. Üzerine şıngıl ile yağmura karşı korumak amacıyla köpek kulübesi ya da bütün şıngıl eritme sistemiyle yapıştırılır. Köpek kulübemiz hazır hale gelir.
Çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Ortalama 7 ile 10 gün arasında tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.