[icebox type="alert" icon="no" title="Ahşap Teak & Deck Bakımı ve Tamiri"]Herhangi bir ahşap teak & deck ürün grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede,ahşap teak istenilen proje hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Ahşap

Ahşap ürünler, bütün koruma önlemlerine rağmen iklim şartlarından çok kısa sürede etkilenerek çürümeye, bükülmeye, solmaya, kıymıklanmaya ve bağlantı noktalarında zayıflamaya maruz kalırlar. Aynı zamanda, üretim süreçlerinde bütünüyle orman ürünleri kullanıldığı için verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olurlar. Kompozit Decking, tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran üstün bir ahşap deck malzemesidir.

Dış mekanların dekorasyonunda, suya dayanıklı ahşaplardan ya da emprenye edilmiş ağaç türlerinden üretilen malzemeler kullanılır.

Farklı ağaç türleri, ebatları ve yüzey seçenekleri ile ferah ve zevkli mekanlara sahip olmak mümkündür.

Artık evin içinde olduğu gibi dış mekanlarınızda da ahşabın keyfini ve rahatlığını yakalamak elinizde.

Havuz kenarları, güneşlenme terasları, bahçeler, çiçeklikler, pergolalar, avlular verandalar ya da yürüme yolları gibi, çok yönlü ve bir çok farklı alanlarda konforlu ve zevkinize göre mekanlara sahip olabilirsiniz.

Ağaçlar genelde teak, iroko, merbau ve bangkhirai’den seçilmektedir.

Teak diğerlerine göre pahalı bir ahşaptır. Ancak suya ve diğer dış etmenlere karşı en dayanıklı ahşap da odur.

Tropikal bölgelerin ikliminde yetişen bu ağaçlardan istenilen ebatlarda ve istenilen desenlerde karo biçiminde değişik mekanlarda rahatlıkla tekrar söküp kullanmak üzere üretip monte etmek mümkündür.

Çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Ortalama 7 ile 10 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.