"Ahşap

Herhangi bir ahşap pergola ürün grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen proje hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Ahşap

Ahşap pergola çam ağacından olup ahşabımız pergola yapılacak şekilde biçilir. Sonra emprenye kazanlarında vakumlanır veya daldıma sistemi ile emprenyelendikten sonra kurumaya bırakılır. Kuruyan ahşabımız, ahşap pergolamız yapılacak konuma gelmiştir. Önce iskeleti sonra çatı bölümüne geçilir. İskeletten sonra ince işçilik yapılır. Sonra çatı bölümüne geçilir. OSB ile kapatılan çatımız şıngıl ile bitmiş olur. Ahşap pergolamızın boya bölümünde doğaya ve çevreye uyumlu biçimde boyanır. İthal boyamız ahşabı koruyucu özelliğe sahiptir. Emprenyeli malzememiz çürümeye, kurtlanmaya ve böceklenmeye karşı ahşabımızı korumasını sağlar.
Çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Ortalama 7 ile 10 gün arasında tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.