"Ahşap

Herhangi bir ahşap oyun evi ürün grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen proje hazırlanıp sipariş üzerine ahşap oyun evi üretim yapılarak, siz çocuklarımızın beğenisine sunuyoruz İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Çocuklar

Çocukların geleceğini hazırlamak için ahşap oyun evi evcilik, misafircilik, pazarcılık vb. gibi temel oyunlara ihtiyacı vardır. Oyun sırasında farklı rolleri taklit etmeleri, davranış hazinelerini geliştirmekte, birçok rol normlarını tanımalarına imkan sağlamaktadır.

Onların oyun sırasında değişik konumlarda olmaları, kendilerini başkalarının yerine koymayı öğrenmesini sağlamaktadır. Üstlenme yeteneği geliştikçe iç denetim ve bakış açıları artmaktadır. Kendilerinin öz güveni kendilerine biçtikleri roller ileride hayata nasıl tutunması gerktiğini farkında olmadan oynayarak öğrenmesini sağlar. Bizler de çocuklarımızın gelişiminde yardımcı rol üstlenmekteyiz.

Ahşap Oyun evleri çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Sevkiyat: Sözleşme tarihi itibariyle 15 günlük imalat döneminden sonra malzeme sevkiyatı yapılır.
Montaj: Zemin betonunun tarafımıza teslim edildiği gün itibariyle 4 gün içinde bitmiş olarak teslim edilir.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.