"Ahşap

Herhangi bir ahşap oyun parkı grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen proje hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"Çocuklar

Çocukların geleceğini hazırlamak için evcilik, misafircilik, pazarcılık vb. gibi oyunlara ihtiyacı vardır. Oyun sırasında farklı rolleri taklit etmeleri, davranış hazinelerini geliştirmekte, bir çok rol normlarını tanımalarına imkan sağlamaktadır.

Onların oyun sırasında değişik konumlarda olmaları, kendilerini başkalarının yerine koymayı öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

Üstlenme yeteneği geliştikçe iç denetim ve bakış açıları artmaktadır. Üstlenme yeteneği geliştikçe iç denetim kendilerinin öz güveni kendilerine biçtikleri roller ileride hayata nasıl tutunması gerektiğini farkında olmadan oynayarak öğrenmesini sağlar.

Bizlerin amacı da çocuklarımızın gelişiminde yardımcı olmaktır.

Oyun evleri çam ağacından yapılmakta olup, sıkı, çıralı olmayan, özü olmayan, fırınlanmış, kuru ve emprenyelidir. Emprenyeli çam, ağacın kurtlanmasını, böceklenmesini, yeşillenmesini ve çürümesini engeller. Böylece ağacın uzun ömürlü olmasını sağlar.
Montaj: Ortalama olarak 7 gün içinde tamamlanmaktadır.
Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sevkiyat yapılmaktadır. İstanbul içi sevkiyatlarda nakliye tarafımızdan karşılanır.
Firmamız tarafından 5 yıl garanti, 5 yılda bir boya bakım periyoduna sahiptir.