Tüfenk Orman Ürünleri Sipariş ve Teslimat

T fenk Orman Ürünleri sitesini kullanarak kolay sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz ürün sevkiyat süresi içerisinde sevk edilir. Aksi durumlar için e-posta veya telefonla bilgilendirilir.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri 0 (216) 611 18 44 numaralı telefondan takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için ödemenizi EFT veya Havale ile gerçekleştiriniz.

Teslimat Koşulları:

  • Lütfen adres bilgilerini doğru girdiğinizden emin olunuz.
  • Banka havalesi ve EFT ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği üçüncü şahıslara da teslim edilebilir.

Teslimat Esnasında Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Teslim sırasında paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmasından kaynaklanabilecek surunların bedelini siz ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bununla birlikte ürününüz garanti kapsamı dışında da kalabilir. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçiniz. Biz size yapmanız gerekenlerle ilgili yol göstereceğiz.

Teslimat İçin Ücret Ödüyor muyuz?

Vereceğiniz her türlü siparişlerinizde İstanbul için kargolama ve/veya paketleme ücreti talep etmiyoruz. Kargo ücretinizi biz karşılıyoruz. Siz sadece sipariş aşamalarındaki toplam ödeme tutarını ödeyiniz. İstanbul dışı mesafelerde telefonla arayarak ambar ücretleri tarifelerini sorunuz.

Teslimat için farklı alıcı belirtebilir miyim?

Teslimat için farklı alıcı belirtebilirsiniz. Ürünü teslim alacak kişi kimlik ibrazında bulunmak zorundadır. Bu nedenle ürün veya kargoyu teslim alacak kişinin bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz.