"Mutfak

Herhangi bir mutfak dolapları ürün grubu hazır bulunmayıp, ihtiyacınıza uygun ebatlarda ve kalitede, istenilen proje hazırlanıp sipariş üzerine üretim yapılarak, İstanbul içi nakliye ve montajı firmamıza ait olmak üzere, müşteri memnuniyeti esası garanti ürünlerin üretimi yapmaktayız.

"İç

Evde özellikle ev hanımlarının en çok vakit geçirdikleri yerler hiç şüphesiz mutfaklardır. Biz mutfağın rahat ve ferah bir mekan olması için bu bile başlı başına yeterli bir sebep iken, hele bir de mutfakta yemek yeme durumu varsa o zaman mutfak dekorasyonu çok daha fazla önem kazanıyor. Mutfak dekorasyonunun en önemli argümanı mutfak dolabıdır. Pek tabi ki, mutfak dolapları mutfaklarımızın vazgeçilmesi imkansız olan eşyalarıdır. Nasıl mutfaksız bir ev düşünülemezse, mutfak dolabı olmayan bir mutfak düşünmek de imkansızdır. İşte bu gereksinimden hareketle yola çıkan mutfak dolabı imalatçıları bugün ülke çapında, hatta uluslararası çapta işler yapan çok büyük bir sektör halini almıştır. Bayanları ilgilendiren hemen her konuda olduğu gibi mutfak dolabı konusunda da sınırsız renk ve desen seçeneği doğal olarak ortaya çıkmıştır. Bir mutfak dolabından beklentiler sadece bu yönde olmasa da, mutfak dekorasyonunda renkler ve desenler başlı başına bir tercih nedeni olabilmektedir.

Ahşap mutfak dolabı piyasada her geçen gün biraz daha azalan bir mutfak dolabı çeşididir. Ahşap mutfak dolapları artık fazla rağbet görmemesi sebebi ile fazlaca bir renk ve desen seçeneğine sahip değildir. Ahşap imalat aşamasında işlemesi kolay bir malzeme olmadığı için, fonksiyonellik açısından da diğer mutfak dolaplarına nazaran bir nebze geride kalmaktadır. Mutfak dolapları fiyatları bakımından da biraz daha üst sıralarda yer almaktadırlar. Ahşap mutfak dolapları şu dönemlerde daha çok klasik mutfak dolabı sevenlerin tercih ettiği bir mutfak dolabı tipidir.

"Teslim

Ortalama olarak 20 günde tamamlanmaktadır.